Aksident afër Komoranit, tri automjete të përfshira

Aksident afër Komoranit, tri automjete të përfshira
Aksident afër Komoranit, tri automjete të përfshira
Aksident afër Komoranit, tri automjete të përfshira

Një aksident trafiku mes dy veturave dhe një kamioni ka ndodhur rreth orës 11:00 në rrugën Prishtinë-Pejë, raporton Indeksonline.

Aksidenti ka ndodhur afër Komoranit ndërsa ende nuk ka informacione rreth gjendjes shëndetësore të personave të lënduar.

Në vendin e aksidentit ka dalë menjëherë policia rrugore e cila është duke u marrë me shikimin e vendit të aksidentit.


Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://www.kosovarja.al/aktualitet/