Eni shfaqet me shumë stil, e gjithë vëmendja tek shallvarët e saj

Eni shfaqet me shumë stil, e gjithë vëmendja tek shallvarët e saj
Eni shfaqet me shumë stil, e gjithë vëmendja tek shallvarët e saj
Eni shfaqet me shumë stil, e gjithë vëmendja tek shallvarët e saj

Eni Koҫi edhe pse e re në moshë, është ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Pos për këngët e saj të suksesshme ajo cilësohet edhe si një femër shumë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Eni është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqet e veshur me mjaftë stil. E gjithë vëmendja është tek shallvarët e saj me ngjyra.

Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://www.kosovarja.al/showbiz/