Kjo është bukuroshja e cila u zgjodh Kryetare e Unionit të Studentëve të Kosovës

Kjo është bukuroshja e cila u zgjodh Kryetare e Unionit të Studentëve të Kosovës
Kjo është bukuroshja e cila u zgjodh Kryetare e Unionit të Studentëve të Kosovës
Kjo është bukuroshja e cila u zgjodh Kryetare e Unionit të Studentëve të Kosovës

Vajza nga Ferizaj sot mori një detyrë të rëndësishme mbi vete.

Krenare Çerkini sot në një ceremoni zyrtare u zgjodh Kryetare e Unionit të Studentëve të Kosovës, një lajm i rëndësishëm ky për rininë dhe studentët kosovar, shkruan Kosovarja.

Ajo këtë njoftim e ka bërë të ditur përmes rrjetit social Facebook, e cila me një njoftim ajo e ka zyrtarizuar titullin e saj të ri.

Ajo ka falendëruar të gjithë për besimin që i kanë dhënë asaj.

“Falenderoj te gjithe delegatet e USK-se per besimin e dhene dhe padashur qe premtimeve te mia t'iu jap kontekst vetem verbal dhe jo veprues, BESOJ fuqishem qe gjate mandatit tim do te na flet vetem puna e suksesi jone!”, - janë disa nga fjalët falënderuese të saj.

Ky është postimi i plotë i saj. /Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://www.kosovarja.al/showbiz/