Ky është miku i reperit Mozzik, vëllai i Loredanës!

Ky është miku i reperit Mozzik, vëllai i Loredanës!
Ky është miku i reperit Mozzik, vëllai i Loredanës!
Ky është miku i reperit Mozzik, vëllai i Loredanës!

Reperi Mozzik dhe e dashura e tij Loredana Zefi janë çifti më i komentuar në media.

Raportet e afërta në fillim, lidhja e tyre, momentet e këndshme bashkë e shtatzënia e Loredanës janë vetëm disa nga çështjet për të cilat është diskutuar, shkruan lajmi.net

Që prej kur u lidh me reperin kosovar ajo u bë e njohur për publikun tonë dhe poashtu projekti i parë i Loredanës i cili erdhi në gjuhën gjermane u mirëprit nga fansat shqiptar.

Duke qenë fytyrë e njohur tashmë publiku po interesohet për gjithçka rreth saj e sigurisht se duan të njihen edhe me vëllain e saj, mikun e Mozzik të cilin sapo na e ka prezantuar ajo.

Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://www.kosovarja.al/showbiz/