Po jeton në Zelandën e Re, por ja kur do të khehet Vesa Luma në Kosovë

Po jeton në Zelandën e Re, por ja kur do të khehet Vesa Luma në Kosovë
Po jeton në Zelandën e Re, por ja kur do të khehet Vesa Luma në Kosovë
Po jeton në Zelandën e Re, por ja kur do të khehet Vesa Luma në Kosovë

Vesa Luma, është ndër zërat më të mirë të skenës sonë.

Ajo tash e një kohë është në lidhje me reperin shqiptar Big Basta, të cilët edhe kanë një djalë së bashku, shkruan ORAinfo.

Vesa është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku bën postime të ndryshme dhe shumica prej tyre janë postime të djalit te saj.

Ajo tash e një kohë po jeton në Zelandë të Re, ndërsa e pyetur se kur do të vijë në Kosovë, ajo është përgjigjur që së shpejti.

Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://www.kosovarja.al/showbiz/