Xhensila dhe Besi bëhen prindër, vjen në jetë vogëlushja e tyre...

Xhensila dhe Besi bëhen prindër, vjen në jetë vogëlushja e tyre...
Xhensila dhe Besi bëhen prindër, vjen në jetë vogëlushja e tyre...
Xhensila dhe Besi bëhen prindër, vjen në jetë vogëlushja e tyre...

Pritjes së ëmbël sot i erdhi fundi, ku Xhensila solli në jetë vogëlushen e saj, shkruan Kosovarja.

Çifti të cilët lidhjen e tyre e kishin bërë publike para disa vitesh dhe në rrjetet sociale gjithmonë e kishin treguar hapur dashurinë e madhe që kanë për njëri tjetrin, sot u bënë prindër të një vogëlusheje për herë të parë.

Lajmi u bë i ditur nga disa miq të tyre të cilët kishin shpërndarë fotografi në rrjetet sociale duke uruar çiftin.

Me jetë të gjatë.../Kosovarja/

Lexo Revisten Online

Korrik, 2018

€ 1.99

| Blej Tani
Kallashi - E pakrahasueshmja
Po ç’mu kujtove sot, o Teki Dervishi!
Hasan Gashi - Hasan Hakubeti!
Rrëfimi i njeriut që mbeti pa familje - Nuk i mbet kush as për farë!

https://www.kosovarja.al/showbiz/