Aktorja 45 vjeçare tregoj format e përkryera trupore në një palë farmerka dhe këmishë të kaltër e cila theksonte belin e saj të hollë, shkruan arbresh.info.

Bukuroshja Kolumbiane u fotografua gjersa po dilte nga një restaurant së bashku me miken e saj ndërsa nuk kaloj po tërhequr vëmendje.

Ndryshe, ylli i series së njohur ‘Modern Family’ është e martuar me Joe Manganiello.